Privātuma politika

Šī privātuma politika izklāsta veidus, kādos internetveikals www.hastags.lv lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot internetveikalu www.hastags.lv. Pārdevējs apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. KadPārdevējs lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, Pārdevējs apliecina, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Pārdevējs var ievākt šādu informāciju:

  • Vārdu, uzvārdu;
  • Kontaktinformāciju (ieskaitot e-pasta adresi un/vai telefona numuru);

Pārdevējs ievāc šo informāciju, lai saprastu Pircēja vajadzības, un piedāvā pēc iespējas labāku apkalpošanu, šādu iemeslu dēļ:

  • Iekšējo datu veikšanai;
  • Preču un pakalpojumu uzlabošanai;
  • Periodiskai reklāmmateriālu sūtīšanai (par jaunām precēm, īpašajiem piedāvājumiem vai citu līdzīga veida informāciju), kas liktos Jums noderīga vai interesanta, lai saņemtu to e-pastā. Mūsu mērķis ir pielāgot mājaslapu Jūsu interesēm.
Drošība
Kā tiek lietotas sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Pircēja datora cietajā diskā. Tiklīdz Pircējs tam piekrīt, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes atļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Pircēju individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Pircēja vajadzībām, interesēm, tam, kas Pircējam patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Pircējs lieto.

Pārdevējs lieto datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Tas palīdz analizēt datus par mājaslapas plūsmu un uzlabot mājaslapu, lai pielāgotu to Pircēja vajadzībām. Pārdevējs lieto šo informāciju tikai un vienīgi statistikas analīzes mērķiem.

Kopumā sīkdatnes palīdz apgādāt Pircēju ar labāku mājaslapu, sekojot tam, kuras lapas šķiet noderīgas un kuras – ne. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz Pārdevējam pieeju Pircēja datoram vai jebkādai informācijai par Pircēju, izņemot datus, ko Pircējs pats vēlas sniegt. Pircējs var izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa interneta pārlūku pieņem sīkdatnes, taču parasti tās varat pārveidot, izvēloties noraidīt sīkdatnes, ja to vēlaties. Tas var traucēt izmantot visas mājaslapas priekšrocības.