Nometnes
Nometnes, kas palīdz bērniem izzināt sevi un mācīties domāt plašāk

Kāpēc izvēlēties Doktora Haštaga nometnes? 

Lai Jums būtu vieglāk pieņemt lēmumu vai mūsu nometnes būtu atbilstošas jūsu bērniem, vēlamies jums pastāstīt par 6 principiem, uz kuriem balstās mūsu nometnes. Tie ir - Pašizaugsme, Unikalitāte, Izklaide, Ieraduma spēks, Tagadnes spēks un Aktīvs dzīvesveids. 

Pašizaugsme

Pašizaugsme mūsu nometnēs spēlē lielu lomu. Tas nozīmē, ka ar dažādu interesantu nodarbību palīdzību, mēs bērniem palīdzam saprast, ka ja viņi vēlas dzīvē gūt panākumus, ja viņi vēlas iemācīties īstenot savus sapņus, ja viņi vēlās atklāt savu unikalitāti, viņiem ir svarīgi jau no bērnības mācīties - MĒRĶTIECĪBU, DISCIPLĪNU UN NEATLAIDĪBU! 

Unikalitāte

Haštaga Filozofija māca, ka visi pasaules iedzīvotāji kopā ir kā skaista mozaīka, bet katrs atsevišķi ir unikāls mozaīkas gabaliņš... Ik katrs cilvēks ir unikāls, un katram no mums ir savas stiprās puses, mūsu uzdevums ir tās atklāt! To mēs arī palīdzam izdarīt bērniem ar dažādu izzinošu uzdevumu palīdzību, kas palīdz arī bērniem savstarpēji sadarboties citam ar citu. 

Izklaide

Izklaide bez telefoniem? Jā tieši tā. Mūsu nometnēs mēs bērnus iedvesmojam izklaidēties bez moderno tehnoloģiju palīdzības. Mēs viņiem mācam izmantot savu radošo iztēli, lai tādā veidā viņiem būtu daudz vieglāk izzināt sevi un pasauli sev apkārt! Mēs kopā ar bērniem taisām štābiņus, meistarojam plostus, veidojam aizraujošus pasākumus un kopā spēlējam jautras spēles.

Ieraduma spēks

Katru rītu nometnē mēs iesākam ar "laimes rituāliem" – Pateicību, Meditāciju, Vizualizāciju, Afermācijām, grāmatu Lasīšanu un Sportu! Mēs iedvesmojam bērnu apzināties, ka mūsu nākotni veido mūsu ieradumi! Negatīvi ieradumi, cilvēku velk uz leju, bet pozitīvi ieradumi, cilvēkam dod iespēju kļūt par savas Dvēseles kapteini un sava likteņa radītāju!

Tagadnes spēks

Kad esam mazi, lielākoties mēs visi esam “Šeit un tagad” momentā. Mūs nesatrauc nākotne, mēs nenožēlojam pagātni, mēs vienkārši baudām mirkli! Nometnēs mēs bērniem palīdzam apzināties Tagadnes spēku. Tas nozīmē, ka mūsu nometnēs laiks kā tāds neeksistē. Mēs vadāmies pēc uzdevumiem un sajūtām! Ja nodarbības laikā visus pārņem vēlme doties peldēties – tad to mēs arī darām!

Aktīvs dzīvesveids

Dzīve ir nemitīga kustība un plūsma! Haštaga nometnēs mēs esam aktīvi un dzīvespriecīgi: dodamies pārgājienos, taisām orientēšanās sacensības, spēlējam dažādas sporta spēles, kāpjam kokos, dejojam, spēlējam ķerenes, dzeram daudz ūdeni, ēdam veselīgi un mācāmies pret citiem izturēties tā, kā mēs gribētu, lai citi izturētos pret mums!

Mūsu nometņu filozofija

"Haštaga filozofija" māca, ka bērni ir radošas kosmiskas būtnes, kas ir nākušas uz planētu "Zeme" izzināt savu spēju robežas. Lai bērni būtu spējīgi augt un attīstīties, atbilstoši dabas noteiktajiem ritmiem, mūsu kā pieaugušo cilvēku uzdevums ir palīdzēt viņiem nemitīgi paplašināt savu apziņu.

Mēs varam iedvesmot bērnus atklāt savu unikalitāti un izprast savas stiprās puses.  Mēs varam palīdzēt bērniem iemācīties izvirzīt sev mērķus, un vairot viņos ticību, ka viņi ir spējīgi izvirzītos mērķus īstenot! Mēs varam ļaut bērniem sapņot, un palīdzēt viņiem, viņu sapņus īstenot.

Video no iepriekšējo gadu nometnes
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.