Zinātniskais teātris
Eksperimenti, jautrība un vērtīgas zināšanas

Doktora Haštaga zinātniskais teātris ir aizraujošs un  humoristisks priekšnesums, kura laikā Dr. Haštags kopā ar bērniem taisa eksperimentus un iedvesmo bērnus mācīties sapņot lielus sapņus un jau no bērnības tiekties saviem sapņiem pretī.

  • Pasākuma ilgums: 1,5 h - 2 h;
  • Pasākums paredzēts bērniem vecumā no 7 - 12 gadiem;
  • Pasākums var notikt gan telpās, gan ārpus tām;
  • Vēlamais dalībnieku skaits pasākumā: 10 bērnu;
  • Doktora Haštaga zinātniskais šovs izmaksā 320.00 EUR.
  • Doktora Haštaga zinātniskā šova cena publiskajiem pasākumiem tiek aprēķināta individuāli. 

Šovu iespējams realizēt: bērnu ballītēs, skolas projektos, dažāda veida publiskajos pasākumos. 

Lai noskaidrotu vai Dr. Haštags ir pieejams Jums vēlamajā datumā, aizpildiet pieteikumu:Vairāk par Doktora Haštaga zinātnisko teātri

Sava priekšnesuma laikā Doktors Haštags rāda bērniem zinātniskos eksperimentus, kas ir bāzēti uz sausā ledus un slāpekļa pamata. Bērni kopā ar Doktoru Haštagu taisa - trīs elementu dziras, kopā izsauc burvju džinu, kas piepilda vēlēšanās, saldē rozes, taisa neredzamās putas, vāra labā garastāvokļa kukurūzas zupu, "spēlējas ar uguni" un pasākuma noslēgumā gatavo gardu saldējumu. 

Priekšnesuma laikā paralēli eksperimentu rādīšanai Doktors Haštags bērniem māca, ka pieaugušie cilvēki uz planētas Zeme iedalās divās kategorijās – “Superpriecīgajos” un “Bubinātājos”. Bubinātāji ir tie cilvēki, kas mūždien ar kaut ko nav apmierināti. Kā likums šiem cilvēkiem nav savu mērķu un savus bērnības sapņus viņi ir pazaudējuši... Taču “Superpriecīgie” savukārt ir tie pieaugušie, kas ir pietiekami drosmīgi, lai uzņemtos atbildību pār savām dzīvēm. Šie cilvēki ir iemācījušies izvirzīt sev mērķus, un ar pārliecību tiecās tiem pretī! Viņi ir dzīvespriecīgi, enerģiski un viņos mājo ticība, ka viss ir iespējams, atliek tikai cītīgi strādāt, lai savus sapņus īstenotu. 

Ar eksperimentu palīdzību Doktors Haštags sava priekšnesuma laikā māca bērniem izprast, kā atšķiras “superpriecīgo” un “bubinātāju” domāšanas procesi, lai viņus jau no bērnības iedvesmotu būt par drosmīgiem, pašpārliecinātiem, mērķtiecīgiem un disciplinētiem bērniem, kas ir gatavi izaugt par “Superpriecīgajiem”, lai arī viņi varētu kļūt par savas dzīves scenārija autoriem.